Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sınırsız Eğlenceye Hoş Geldiniz

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

YazarMesaj
Rose Hathaway
TAKIM KAPTANI AKILLI AVATAR
TAKIM KAPTANI AKILLI AVATAR
Rose Hathaway

EŞYA : kazık

MesajKonu: AVATAR FİLİMİ   AVATAR FİLİMİ Icon_minitimePtsi Mart 30, 2009 11:20 am

13/2/2009 - Avatar Filmi ile İLGİLİ YAZILAR
Kategori: Avatar Film
Onay sonra bir ay önce resmi bir Avatar: The Last Airbender hareket çalışıyor olmak, daha ayrıntılı bilgi çok beklenen proje hakkında yüzey. Türünün bir çizgi dizi, Avatar: The Last Airbender da büyük pazarları arasında büyük bir aşağıdaki olarak ve benzersiz bir gücü zaman sonunda gelir olarak görülüyor.

Yani, The Last Airbender 2 Temmuz 2010 tarihinde serbest bırakılması için, Mayıs 2009 yılında Philadelphia başlayarak filme kümesi olduğunu söyledi olma. Ayrıca Grönland vurulmuş olacaktır. Bu arada, çalışma başlk kelime "Avatar" olarak aynı başlığın James Cameron projesi ile karıştırılmamalıdır için dışarı kapılmış vardı. Cameron, önümüzdeki Avatar film, hatta bir M. Night Shyamalan Titanik cüce olacak ilan ile daha uzakta o kalmak özelliği.
Kaçırmayın
'Komple Avatar defteri 3 DVD 16 Eylül çıkar
'Daha fazla Detayları Avatar' Film
'Komple Avatar defteri 3 DVD Bugün çıkan
'Avatar' Multiplayer Online Global Oyun Out in September
'Avatar' Üçüncü Taksit Video Oyunu Now Available
... Daha fazlası Avatar: The Last Airbender>>

Bildiğiniz gibi, ilk filmi canlı-aksiyon filmleri bir Üçlemenin bölümü dizi dayanarak, ilk Kitap Tek ana karakter 'macera mücadele ile olacaktır. Bu Paramount Pictures' MTV Film ve Nickelodeon Movies tarafından ortak bir girişim olduğu.

Olan Avatar sırasında ayarlı dev 19 milyon izleyiciler: The Last Airbender's final dikkate filmi en isabet olması olasılığı olacaktır.

Öte yandan, Avatar çok menkul franchising olarak, oyunları serisi esinlenerek geniş bir dizi ile ispatı olduğunu.

"Sadece hikayeydi. Sadece hikaye sevdim," Shyamalan söyledi. "Ben hikayenin karakterleri sevdim ve sevdiğim Ben bunu çok uzun formu film bu büyük tuval içinde yaz olabilir hissettim. Ben doğal olarak aile sorunları ve ciddi büyük konu tür vardı - merkezde, soykırım düşünüyorum -- şeyler her türlü. merkezindeki Kültürel farklılıklar. Bu Budizm, Hinduizm, I'm interested şeyler vardır inç Bu bam bam bam değil bir şekilde savaş sanatları vardır, ancak kişinin kendini Mastering ve şeyler hakkında daha fazla bu seviyorum. Ben uzun bir süre savaş sanatları aldı. bir on yıl merkezindeki bakış. T şapka noktası eski iyi hissettim gibi ben bir şey yapabilirim. "

ANLADIĞIM KADARIYLA SOYKIRIMI FELAN ORTAYA ÇIKARCAK.YOKSA ERMENİ SOYKIRIMI MI?ANLADIYSANIZ YAZIN......
• 1 Yorum • Yorum yaz! • Bağlantı

6/2/2009 - SHYAMALAN AVATAR HAKKINDA NE DEDİ?
Kategori: Avatar Film
30 sn. süren bir video buldum.Bloğuma koyamıyorum.Ama sitesini verebilirim.
http://moviesblog.mtv.com/2007/09/11/shyamalan-talks-avatar-the-last-airbender-movie/
Orada video var açar bakarsınız.Ama bir sorun var.Türkçe değil.
Neyse biliyorsunuz google bir çeviri programı açtı.Ama biraz geliştirmeliler çünkü tam cümle olarak çevirmiyor.Ama işe yarar.

Published by Brian Jacks on Tuesday, September 11, 2007 at 4:57 pm.
Why did stylish director M. Night Shyamalan decide to tackle Nickelodeon’s “Avatar: The Last Airbender”? According to him, it was the animated series’ “cool fighting scenes” and the its supernatural elements. Hear the auteur discuss his upcoming project in the video below, an extra from the latest “Avatar” DVD release.
TÜRKÇESİ
Neden şık yönetmen M. Night Shyamalan mi Nickelodeon's "Avatar mücadele etmeye karar: The Last Airbender"? Ona göre, animasyonlu serisi "soğuk" savaş sahneleri ve onun doğaüstü unsurlar oldu. Bu Auteur Aşağıdaki video, bir son "Avatar" DVD sürümü fazladan yılında yapılacak proje görüşmek duyun.
http://sonhavabukucuaang.my-goo.com/profile.forum?mode=viewprofi

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ayın avatar
» 2010 da avatarın filimi cıkıcak
» HARRY POTTER MELEZ PİRENS FİLİMİ VİZYONDA