Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sınırsız Eğlenceye Hoş Geldiniz

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

3 posters
YazarMesaj
master katara
ÖĞRETMEN
ÖĞRETMEN
master katara

TEKNİK : su bükmeyle ilgili bütün teknikler
EŞYA : matara,bükme parşomeni,iyileştirme suyu,maksimum sulu bitkiler,ay ve su tılsımı,
ULUS : su ulusu

Avatar Legends Of The Arena Empty
MesajKonu: Avatar Legends Of The Arena   Avatar Legends Of The Arena Icon_minitimeSalı Mayıs 26, 2009 10:38 pm

Bu oyunu çoğunuz biliyorsunuzdur.Avatar Lgends Of The Arena oyunu indirilip oynanan bir oyun.www.nick.com adlı internet adresinde onu indirebilirsiniz.Oyun kolay gibi gözüksede pek kolay değil 30. veya10. bölümü geçince çok zorlaşıyor.Q,E,farenin sol ve sağ tuşları ve boşluk tuşu ile oynanıyor.Boşluk tuşu size atılan elementlerin üstünden atlayıp kurtulmanızı sağlıyor.Oyun ingilizce.Önce karakterinizi oluşturuyorsunuz.Element istediğiniz element olabilir.Cinsiyet,saç,saç rengi,kıyafet vs. vs. .oyunda tüm uluslara karşı savaşıyoruz.Belirli bir seviyeyi geçtikten sonra online oynayabilirsiniz.Önce LOGİN veya PLAY tuşuna,sonra play online veya tranınıng tuşuna tıklayarak başlıyorsunuz.Karakteriniz elemtten 4 teknik kullanıyor bu yüzden hangi tekniği kullanacağınızı doğru seçmelisiniz.oynayanlara iyi eğlencelerrrrrrrrrrrrrrr
Rose Hathaway
TAKIM KAPTANI AKILLI AVATAR
Rose Hathaway

EŞYA : kazık

MesajKonu: Geri: Avatar Legends Of The Arena   Avatar Legends Of The Arena Icon_minitimeÇarş. Mayıs 27, 2009 5:07 pm

Katara su bükücü demiş ki:
Bu oyunu çoğunuz biliyorsunuzdur.Avatar Lgends Of The Arena oyunu indirilip oynanan bir oyun.www.nick.com adlı internet adresinde onu indirebilirsiniz.Oyun kolay gibi gözüksede pek kolay değil 30. veya10. bölümü geçince çok zorlaşıyor.Q,E,farenin sol ve sağ tuşları ve boşluk tuşu ile oynanıyor.Boşluk tuşu size atılan elementlerin üstünden atlayıp kurtulmanızı sağlıyor.Oyun ingilizce.Önce karakterinizi oluşturuyorsunuz.Element istediğiniz element olabilir.Cinsiyet,saç,saç rengi,kıyafet vs. vs. .oyunda tüm uluslara karşı savaşıyoruz.Belirli bir seviyeyi geçtikten sonra online oynayabilirsiniz.Önce LOGİN veya PLAY tuşuna,sonra play online veya tranınıng tuşuna tıklayarak başlıyorsunuz.Karakteriniz elemtten 4 teknik kullanıyor bu yüzden hangi tekniği kullanacağınızı doğru seçmelisiniz.oynayanlara iyi eğlencelerrrrrrrrrrrrrrr
BİLİYORUM ŞU ANDSA LEVEL 40 TAYIM AMA VURUYOM PUAN VERMİYORLAR SAİNİR EDİYORLAR ADAMI
http://sonhavabukucuaang.my-goo.com/profile.forum?mode=viewprofi
Admin
Admin

TEKNİK : 4 element
EŞYA : HAVA TOPU,KEŞİŞ GİYSİ,PLANÖR
ULUS : Dört ulus

MesajKonu: Geri: Avatar Legends Of The Arena   Avatar Legends Of The Arena Icon_minitimeÇarş. Mayıs 27, 2009 7:01 pm

bende 1 saat te 37 oldum uuu hep su bükücülerle savaşıyom (hi hi hi)
https://avatarthelastairbend.forumdizini.com
Rose Hathaway
Rose Hathaway

EŞYA : kazık

MesajKonu: Geri: Avatar Legends Of The Arena   Avatar Legends Of The Arena Icon_minitimeÇarş. Mayıs 27, 2009 7:59 pm

bende 1 saat te 37 oldum uuu hep su bükücülerle savaşıyom (hi hi hi)
iyi halt yedin ARKADAŞLAR BEN ATEŞ BÜKÜCÜ OLMAK İSTİYOM OYUNDA NAPICAM ve ben oyundaki katara zuko anng toph u aldım
http://sonhavabukucuaang.my-goo.com/profile.forum?mode=viewprofi

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» uluslar arası arena lar