Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sınırsız Eğlenceye Hoş Geldiniz

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Beyin Gücü İle Cisimleri Hareket Ettirmek ve Cinler??

YazarMesaj
Rose Hathaway
TAKIM KAPTANI AKILLI AVATAR
TAKIM KAPTANI AKILLI AVATAR
Rose Hathaway

EŞYA : kazık

Beyin Gücü İle Cisimleri Hareket Ettirmek ve Cinler?? Empty
MesajKonu: Beyin Gücü İle Cisimleri Hareket Ettirmek ve Cinler??   Beyin Gücü İle Cisimleri Hareket Ettirmek ve Cinler?? Icon_minitimePtsi Mart 30, 2009 10:34 am

Bazı arkadaşların telekineziyi cinlerle ilişkilendirmesi konusu; bence kaleme alınacak ölçüde vahim..

1. Telekinezi(beyin gücü ile cisimleri hareket ettirmek) deneylerle kanıtlanmış bir olaydır. Kişi telekinezi yaparken etrafındaki renkli enerjiler kirlian fotoğrafçılığı ile gözlemlenebilmektedir. Bkz: http://tr.wikipedia.org/wiki/Kirlian

2. Telekinezi inanç ile doğrudan ilişkilidir. Kişi daha fazla inanıp kendini kasmaz ise daha iyi sonuç alır. Eğer inanmıyorsa sadece rahat olduğu için bir ölçüde sonuç alabilir.

3. Hipnoz ile telekinezi yeteneği açılabilir. Kişinin inançları değiştirildiğinde telekinezi yapabilir. Ayrıca psişik zincir dediğimiz; kişinin başka birinden gördükten sonra kendisininde aynı şeyi yapabilmesi olayından telekinezinin inanca bağlı olduğunu çıkarabilmemiz mümkün olabilir.

4. Uykusuzken telekinezi daha kötü sonuç verir. Uykunuzu almış olmanız gerekmekte.

5. Sıfır duygu durumu da önemlidir. Yani hiç birşey düşünmemek. Duygularınızı bile bir kenara bırakmak gerek.. Üzülme sevinme, egolar kısacası her duygu…

6. Demirli gıdalarla beslenmek telekineziyi kolaylaştırır (fazla kaçırmayın normal tutun..)

7. 4 Yıldır ilgileniyorum fakat hiç cinler bana karışmadı

8. Diyelim ki iğne üzerinde kağıt döndüreceksiniz. Ne yazık ki kağıt cinlerin değil sizin istediğiniz yönde döner… Ellerinizi kullanmadan bu deneyi yapabilirsiniz. Hatta ben ellerimi kullanarak cinleri yanıltmaya çalışmıştım. Yanılmadılar. Elimin yönünde değil düşüncemin yönünde çevirdiler

Buda Alıntıdır...Ama onemli birşey oldugu için koydum...
http://sonhavabukucuaang.my-goo.com/profile.forum?mode=viewprofi

Beyin Gücü İle Cisimleri Hareket Ettirmek ve Cinler??
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ayın en yüksek bükme gücü olanı