Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sınırsız Eğlenceye Hoş Geldiniz

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

arkadaşlar savaşımız

2 posters
YazarMesaj
Rose Hathaway
TAKIM KAPTANI AKILLI AVATAR
Rose Hathaway

EŞYA : kazık

arkadaşlar savaşımız Empty
MesajKonu: arkadaşlar savaşımız   arkadaşlar savaşımız Icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 2:48 pm

su ulusu savaş takımı
hava ulusu savaş takımı
hazırlansınlar cünkü batı hava tapınagını hava ulusundan alıcaz su bükücüler iyi hazırlanın ona göre bol bol alıştırma yapınız< bu arada tek ben kan büküp bitkilerl harekete sokuyom ona göre 1 bölüm başlıyo hayırlı ugurlu olsun en iyi kazanan alsın bu savaşı savaş takımı size güveniyorum girmek isteyenler başlıklara yazsın Very Happy Very Happy batı hava tabınagı bizim olu vericek sonra biz hava bükücülere kapak yapı vericez Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
http://sonhavabukucuaang.my-goo.com/profile.forum?mode=viewprofi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlar savaşımız   arkadaşlar savaşımız Icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 3:00 pm

yha burada bi adaletsizlik oluşuyor çünkü hava ulusunda bi ben bide Avatar Anng varız başka kimse yok ikimiz nası idare etcez Sad
Rose Hathaway
Rose Hathaway

MesajKonu: Geri: arkadaşlar savaşımız   arkadaşlar savaşımız Icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 3:12 pm

Air king demiş ki:
yha burada bi adaletsizlik oluşuyor çünkü hava ulusunda bi ben bide Avatar Anng varız başka kimse yok ikimiz nası idare etcez Sad
BENDEDE ÖYLE Bİ KATARA VAR BİDE BEN
waterbender
PROFESYONEL BÜKÜCÜ
PROFESYONEL BÜKÜCÜ
waterbender

TEKNİK : su bükme bitki yönetme
EŞYA : parşömen ay okyanus su kolye
ULUS : su

MesajKonu: Geri: arkadaşlar savaşımız   arkadaşlar savaşımız Icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 3:24 pm

su ulusu savaş takımı
hava ulusu savaş takımı
hazırlansınlar cünkü batı hava tapınagını hava ulusundan alıcaz su bükücüler iyi hazırlanın ona göre bol bol alıştırma yapınız< bu arada tek ben kan büküp bitkilerl harekete sokuyom ona göre 1 bölüm başlıyo hayırlı ugurlu olsun en iyi kazanan alsın bu savaşı savaş takımı size güveniyorum girmek isteyenler başlıklara yazsın Very Happy Very Happy batı hava tabınagı bizim olu vericek sonra biz hava bükücülere kapak yapı vericez Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
ozan betüle söyle avatarın cd sini versin izlicem bide savaşı yapmak için can atıyorum herkes kendine dikkat etsin iyi eğlenceler
https://avatarthelastairbend.forumdizini.com/profile.forum?mode=
Rose Hathaway
Rose Hathaway

MesajKonu: Geri: arkadaşlar savaşımız   arkadaşlar savaşımız Icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 3:26 pm

katara ceza demiş ki:
su ulusu savaş takımı
hava ulusu savaş takımı
ozan betüle söyle avatarın cd sini versin izlicem bide savaşı yapmak için can atıyorum herkes kendine dikkat etsin iyi eğlenceler
DOGRU CANINIZA DİKKAT EDİN GÜÇÇÜNÜZEDE YA OZAN BANADA VER CD SİNİ ARKİLER İYİ EYLENCELER

arkadaşlar savaşımız
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ya arkadaşlar ya
» cok önemli bi şey arkadaşlar
» arkadaşlar mujde
» SİTEMİZİ YENİLİYCEZ ARKADAŞLAR
» sitemizi adam edicez arkadaşlar